humor, kawały, śmieszne sms'y, czarny humor, humor absurdalny - to wszystko i jeszcze więcej na naszej stronie: lipa.pl
Polityka Prywatności

Informacje ogólne

Oświadczenie dotyczące ochrony prywatności na naszych stronach stanowi świadectwo dostrzegania przez nas problemów ochrony prywatności w serwisach internetowych.

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności oraz Regulaminie, które znajdują się na naszych stronach.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z naszych serwisów obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Zawsze masz prawo do zmiany Swoich danych lub ich usunięcia z naszej bazy.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i modyfikowania wszelkich treści znajdujących się na naszych stronach.

Na naszych stronach, zabronione jest zamieszczanie treści niezgodnych z polskim prawem (w tym także zapytania, linki dot. nielegalnych wersji oprogramowania, cracków itp.), erotycznych, oraz łamiących zasady netykiety i przyzwoitości. Zabronione jest również zamieszczanie reklam pod jakąkolwiek formą, o ile nie zostało to wcześniej uzgodnione z nami.

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, prosimy nie odwiedzaj naszych serwisów, nie rejestruj się w naszych systemach, a w szczególności nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczącychTwojej osoby.

Kwestie sporne rozstrzygamy my lub osoby przez nas wyznaczone, a ich decyzja jest wiążąca.

Gromadzenie danych

Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszych serwisów wymagane będzie podanie niektórych danych osobowych (zazwyczaj będzie to adres e-mail oraz imię).

W szczególnych przypadkach możesz zostać poproszony o podanie dokładniejszych danych.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczą jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Podczas Twojej wizyty w naszych serwisach, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp. Powyższe dane służą jedynie dla celów analizy statystycznej naszych użytkowników.

Nasze serwisy internetowe mogą wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszych serwisów.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do naszych serwisów (np. nowości, promocje, oferty specjalne), nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłanie dotyczy naszych serwisów lub została opłacona przez naszego Partnera.

Prawa autorskie

Materiały zawarte w naszych serwisach nie mogą być wykorzystywanie nigdzie indziej bez naszej pisemnej zgody. Są to publikacje stworzone przez nas, lub inne osoby, a więc chronione prawem autorskim i ich używanie bez naszej

pisemnej zgody jest łamaniem prawa polskiego.

Opublikowane przez nas treści naszego autorstwa są tylko i wyłącznie naszą opinią.

Wszelkie treści zamieszczone przez użytkowników serwisu są własnością ich autorów i to oni ponoszą odpowiedzialność za ich treść.

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania w jakikolwiek sposób wszelkich treści zamieszczanych przez użytkowników naszych serwisów.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność

Zastrzegamy sobie także prawo do blokowania użytkowników, którzy złamali Regulamin, Politykę Prywatności lub w sposób rażący naruszyli ogólnie przyjęte zasady.

Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Dołożymy wszelkich starań, aby reklamodawcy, którzy publikują swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie bierzemy odpowiedzialności za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.

Zmiany naszej polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt.

LOGOWANIE
Zaloguj się:
Login:
Hasło:

POWIADOM ZNAJOMEGO
PODZIĘKOWANIA
Chcemy podziękować Kamilowi Piątkowskiemu za trud, wytrwałość, cierpliwość, dzielną postawę oraz pomoc przy tworzeniu i administrowaniu tej strony - niech Ci Matka Ziemia w plonach wynagrodzi.
To już jest koniec strony - wracjaj na górę! :)